Vishay Dale IMC2220ER470K
IMC2220ER470K
Vishay Dale 2220 (5650 Metric) Inductor High Frequency Chip Molded Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor 340mA 850mOhm DCR 2220 T/R