Vishay Dale RWR74N1R00FMB12
RWR74N1R00FMB12
Vishay Dale Axial Res Wirewound 1 Ohm 1% 5W 400ppm/C 1% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk