Vishay Dale RWR74N2001FSB12
RWR74N2001FSB12
Vishay Dale Axial Res Wirewound 2K Ohm 1% 5W 20ppm/C 0.001% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk