Vishay Dale RWR74S1370FSB12
RWR74S1370FSB12
Vishay Dale Axial Res Wirewound 137 Ohm 1% 5W 20ppm/C 0.001% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk