Vishay Dale RWR74S3R74FRB12
RWR74S3R74FRB12
Vishay Dale Axial Res Wirewound 3.74 Ohm 1% 5W 50ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk