Vishay Dale RWR74S6980FSS73
RWR74S6980FSS73
Vishay Dale Axial Res Wirewound 698 Ohm 1% 5W 20ppm/C 0.001% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R