Vishay Dale RWR81S3830FRS70
RWR81S3830FRS70
Vishay Dale Axial Res Wirewound 383 Ohm 1% 1W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R