Vishay Sprague TM3B226K6R3CBA
TM3B226K6R3CBA
Vishay Sprague 1411 (3528 Metric) Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 6.3V 10% B cs 4V@125C Hi-Rel