XP Power ECL10US15-T
ECL10US15-T
XP Power - XP POWER ECL10US15-TAC/DC Open Frame Power Supply, Ultra Compact, Adjustable, Fixed, 85 V, 264 V, 10 W, 15 V, 670 mA