XP Power JTF1048S12
JTF1048S12
XP Power 24-DIP Module, 8 Leads XP POWER JTF1048S12 Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, Fixed, 1 Output, 18 V, 75 V, 10 W, 12 V