XP Power JTF1248S15
JTF1248S15
XP Power 24-DIP Module, 8 Leads XP POWER JTF1248S15 Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, Fixed, 1 Output, 18 V, 75 V, 12 W, 15 V