Yageo AC0603FR-0719K1L
AC0603FR-0719K1L
Yageo 0603 (1608 Metric) Res Thick Film 0603 19.1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R