Stackpole Electronics Inc RMCF0603FT9K09
RMCF0603FT9K09
Stackpole Electronics Inc 0603 (1608 Metric) Res Thick Film 0603 9.09K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R