Panasonic Electronic Components EET-ED2W271DA
EET-ED2W271DA
Panasonic Electronic Components Radial, Can - Snap-In Cap Aluminum Lytic 270uF 450V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.491 Ohm 1720mA 3000h 105C Bulk