Microchip Technology MO-9000AE-4F-EE-33M3333000
MO-9000AE-4F-EE-33M3333000
Microchip Technology - Oscillator MEMS 33.3333MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R