Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-101HR1
G3VM-101HR1
Omron Electronics Inc-EMC Div 6-SOP (0.173, 4.40mm) Solid State Relays - PCB Mount High Curr Cap Low Resistanc 100V 2A 4A