SiTime SIT1602AI-13-25E-33.333000
SIT1602AI-13-25E-33.333000
SiTime QFN Oscillator MEMS 33.333MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 2.5V 4-Pin QFN SMD Bulk