SiTime SIT1602BC-73-25E-65.000000
SIT1602BC-73-25E-65.000000
SiTime PQFN Oscillator MEMS 65MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 2.5V 4-Pin PQFN SMD Bulk