SiTime SIT8008BC-21-28E-11.289600
SIT8008BC-21-28E-11.289600
SiTime QFN Oscillator MEMS 11.2896MHz ±20ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 2.8V 4-Pin QFN SMD Bulk