TT Electronics / IRC GQ0A021212JBT
GQ0A021212JBT
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 12.1K Ohm 5% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube