TT Electronics / IRC GQ0A021271BAT
GQ0A021271BAT
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 1.27K Ohm 0.1% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube