TT Electronics / IRC GQ8A022701BBT
GQ8A022701BBT
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 2.7K Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube