TT Electronics / IRC GQ8B017151DT
GQ8B017151DT
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 7.15K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube