TT Electronics / IRC GS8A013830GAT
GS8A013830GAT
TT Electronics / IRC SOIC Res Thin Film NET 383 Ohm 2% 0.8W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube