TT Electronics / IRC GS8A021213JAT
GS8A021213JAT
TT Electronics / IRC SOIC Res Thin Film NET 121K Ohm 5% 0.8W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube