TT Electronics / IRC GS8A035101JT
GS8A035101JT
TT Electronics / IRC SOIC Res Thin Film NET 5.1K Ohm 5% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube