TT Electronics / IRC GUS-QS8A-01-7682-JB
GUS-QS8A-01-7682-JB
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 76.8K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube