TT Electronics / IRC GUS-SS8B-01-3321-GF
GUS-SS8B-01-3321-GF
TT Electronics / IRC SOIC Res Thin Film NET 3.32K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R/Tube