RNR60C10R1BRRSL1 alternative parts: RNR60C8870DSRSL
Hide Shared Attributes
RFQ RFQ
RFQ RFQ
Mfr.'s Part #:
Manufacturer:
Category:
Datasheet:
Inventory count:
please inquire
please inquire
Description:
Res Mtlflm HDN-60 887 .5% T-2
Rohs:
Tolerance:
0.1%
0.5 %
Resistance:
10.1Ohm
887 Ω
Power Rating:
250mW
250 mW
Length:
8.89mm
Width:
2.46mm