RNR60E3123BRRSL alternative parts: RNR65C1961FPRSL
Hide Shared Attributes
RFQ RFQ
RFQ RFQ
Mfr.'s Part #:
Manufacturer:
Category:
Datasheet:
Inventory count:
please inquire
please inquire
Description:
Res Mtlflm HDN-65 1.96K 1% T-2
Rohs:
Resistance:
3.12kOhm
1.96 kΩ
Power Rating:
250mW
500 mW
Lead Length:
38.1mm
RoHS Status:
Non-RoHS Compliant
RoHS:
Non-Compliant
Tolerance:
1 %