RNR70C95R3BMBSL4 alternative parts: RNR75E75R0DMBSL1
Hide Shared Attributes
RFQ RFQ
RFQ RFQ
Mfr.'s Part #:
Manufacturer:
Category:
Datasheet:
Inventory count:
please inquire
please inquire
Description:
Rohs:
Tolerance:
0.1%
Resistance:
95.3Ohm
75Ohm
Power Rating:
750mW
2W
RoHS Status:
Non-RoHS Compliant
Non-RoHS Compliant
Lead Free:
Contains Lead
Lead Length:
38.1mm