GS4B0157R6GFT alternative parts: GS4B034702DT
Description:
Ceramic Resistor Network, SOIC-C Series,8-Pin Narrow SOIC, Bussed elements,±100ppm/°C, 57.6Ohm, absolute tolerance ±2%, ratio tolerance ±1%
Ceramic Resistor Network, SOIC-C Series,8-Pin Narrow SOIC, Bussed elements,±25ppm/°C, 47KOhm, absolute tolerance ±0.5%
Resistance Value (Ohm):
57.6
47K
±100
±25
Tolerance:
2%
0.5%